Producent opraw oświetleniowych.

O firmie

Marka LEDOPOL należy do polskiego producenta opraw oświetleniowych LED – LEDOLUX POLAND. Ledolux produkuje oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów przemysłowych, magazynowych, biurowych oraz oświetlenia ulicznego.

Zakład produkcyjny Ledolux zlokalizowany w Głogowie Małopolskim koło Rzeszowa, powstał w 2009 roku na terenie parku Naukowo-Technologicznego Aeropolis. Firma posiada w 100% polski kapitał zakładowy w wysokości 5 298 000 zł.

Nasza fabryka posiada w ofercie oprawy, które idealnie pasują do magazynów oraz wszelkich obiektów produkcyjnych. Oferujemy także oprawy uliczne w wielu wariantach dopasowanych pod potrzeby klienta. Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów, działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy EN ISO 9001:2015. Korzystamy ze sprawdzonych technologii w dziedzinie opraw przemysłowych LED, a jednocześnie podążamy za najnowszymi trendami oraz rozwiązaniami technologicznymi takimi jak zasilanie na płytce Ledolux DOB.

Technologia DOB

Oprawy LEDOLUX posiadają moduły LED z zasilaczem wykonanym w technologii DOB (ang. Driver on Board) opartej na mikroprocesorach ACDrv.

Technologia DOB oraz zastosowanie komponentów o wysokiej wytrwałości zapewniają niski wskaźnik awaryjności i długą żywotność modułu LED.

Dodatkową zaletą zintegrowania zasilacza z modułem LED jest mały rozmiar i waga jednostki zasilającej w porównaniu z tradycyjnym zasilaczem AC/DC.

Dlaczego warto wybrać Ledopol?

Analiza i ocena

Indywidualne projekty

Certyfikowane produkty

Najwyższa jakość

Nowoczesne technologie

Poznaj nasze topowe produkty

Inteligentna oprawa uliczna/drogowa LED SL DOB Mała

Inteligentna oprawa parkowa LED PL DOB

Inteligentna oprawa przemysłowa LED IL DOB

Inteligentna oprawa uliczna/drogowa LED SL DOB Średnia

Inteligentna oprawa uliczna/drogowa LED SL DOB Duża

Aktualności

III Targi Wschodnie i XII Forum Europa-Ukraina

III Targi Wschodnie i XII Forum Europa-Ukraina

W dniach 24-25 stycznia 2019 roku odbyła się kolejna edycja III Targów Wschodnich wraz z XII Forum Europa-Ukraina. Wydarzenie jak co roku zorganizowano w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa. Firma Ledolux Poland Sp. z o.o. wzięła...

Konferencja Axon Media – Toruń 2018

Konferencja Axon Media – Toruń 2018

Firma Ledolux Poland wzięła udział w kolejnej konferencji Axon Media. Konferencja odbyła się 17 października 2018r. w Toruniu w hotelu Filmar, tematem przewodnim była „Automatyzacja i Technika napędowa w zakładach produkcyjnych”. Podczas krótkiej prelekcji...